Montáže a stavební úpravy

Krabice do sádrokartonu

Mnoho lidí neví, co přesně si má pod pojmem krabice do sádrokartonu představit. Jde o zásuvky, které se musejí samozřejmě zapracovat do sádrokartonových ploch. Díky tomu budou všechny výstupy z elektrické sítě kvalitně zapracovány. Existuje mnoho podob těchto skříní.

Vyskytují se pouze jednoduché na jednu zásuvku. Samozřejmě mnohem praktičtější jsou skříně na více zásuvek, protože získáte mnohem více možností připojení se do elektrické sítě. Základní jednoduchá skříň se cenově pohybuje kolem patnácti korun. Větší skříně určené pro více zásuvek stojí až k jednomu stu korun.

Je velmi důležité při nákupu těchto komponentů říci, že se jedná o skříně do dutých stěn. Jejich struktura a stavba se totiž podstatně liší klasických skříní do zděných zdí. Existují také rozvodné skříně do dutých zdí, které jsou určeny na rozvod elektrických drátů po místnosti. Z těchto krabic následně na povrch nevychází žádná možnost připojení do elektrické sítě.

Montážní krabice také nabývají mnoha tvarů, pak záleží pouze na spotřebiteli, pro který z nich se rozhodne. Pokud si s výběrem nevíte rady, je vhodné zeptat se u prodejců. Tito jsou totiž v problematice velmi sběhlý a dokáží rozlišit nejvhodnější řešení.

Komentáře jsou uzavřeny.