Montáže a stavební úpravy

Montáž oken

Trh s plastovými okony je neustále nasycen. Přesto jsou neustále nové a nové zakázky pro tyto firmy, které na tom samozřejmě velmi vydělávají. Montáže nových oken a výměna starých jsou velmi dobrým tahem, na kterém společnosti vydělají. Samozřejmě je to zcela zasloužené, protože nová plastová okna mají tak skvělé izolační účinky, že se Vám na úsporách energie během několika let celková investice vrátí. Samozřejmě aby mohla okna správně fungovat je také nutné, aby byla dobře instalována a usazena. Tuto všechnu práci nechejte raději na zkušených pracovnících dodavatelských firem.

Navíc máte tuto práci zcela zaplacenu. Celý proces s sebou nese mnoho krků, které by nemely být přeskočeny a přehlédnuty, přestože se mnohdy zdají banální. Jsou to následující rady: provedení stavebního otvoru, osazení do svislé a vodorovné roviny, kontrola pravoúhlosti, ukotvení výrobku do otvoru, provedení utěsnění připojovací spáry před prováděním následných prací, funkce otevírání a zavírání pohyblivých částí otvorových výplní a vzhled výrobku s ohledem na možné vady a poškození.

Jakmile je toto všechno splněno, pak je zde zcela na místě, že nová plastová okna budou fungovat přesně jak očekáváte. Samozřejmě po celkové instalaci je vhodné si vše překontrolovat a případně ihned uplatnit reklamaci na drobné úpravy, které jsou pracovníci povinni provézt.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Montáž oken a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.